Jedyny klub golfowy w województwie opolskim

Opolski Klub Golfowy

Opolski Klub Golfowy powstał w 2002 roku z inicjatywy miłośników golfa z Opolszczyzny. Głównym pomysłodawcą był Marian Siwon, pierwszy i wieloletni Prezes Stowarzyszenia Opolski Klub Golfowy Akademia Golfa. Obecnie funkcję prezesa pełni Dariusz Bizan. Jest to jedyny Klub golfowy na terenie województwa opolskiego, zrzeszający obecnie ponad 100 członków, których z każdym rokiem przybywa.

Nasz Klub to duża grupa przyjaciół, których łączy nie tylko miłość do golfa, ale również chęć realizacji sportowej pasji i spędzania czasu w dobrym towarzystwie i przyjemnej, luźnej atmosferze. Osobom szukającym sportowych emocji dajemy możliwość rywalizacji w corocznym cyklu klubowych turniejów Open Karolinka Golf. Zapraszamy wszystkich, niezależnie od wieku i umiejętności sportowych, aby zapoznali się z naszą ofertą, spróbowali czym jest golf i do nas dołączyli!

Opolski Klub Golfowy
Stowarzyszenie Opolski Klub Golfowy

Nasi reprezentanci biorą udział w różnych turniejach na terenie Polski oraz poza krajem i wielokrotnie stawali na podium. Naszym Klubowiczem jest jeden z najlepszych polskich golfistów – Jakub Matuszek, a co roku nasza drużyna reprezentuje klub na Klubowych Mistrzostwach Polski.