W okolicy

Zakwaterowanie

Hotel Hugo Business & SPA

Hotel Hugo Business & SPA to kameralny trzygwiazdkowy hotel położony w spokojnej dzielnicy Kędzierzyna-Koźla. Wybitna restauracja oraz strefa SPA i Wellness są doskonałym uzupełnieniem przytulnych wnętrz osadzonych w zabytkowym budynku.

Więcej szczegółów na hotelhugo.pl. Na hasło „KAROLINKA” 10% rabatu na pokoje.*

* Z wyłączeniem świąt i okresów targowych.

Wakacyjne pobyty golfowe Stay & Play

Pole golfowe Karolinka Golf Park zaprasza na wakacyjne pobyty golfowe Stay & Play! Nielimitowany golf, zakwaterowanie, dodatkowe zniżki i wiele atrakcji w okolicy, a to wszystko już od 567 zł za osobę za 3 dni! Różne hotele do wyboru, zapraszamy do kontaktu i rezerwacji terminów!

W okolicy

Atrakcje Kamienia Śląskiego

Sebastianeum Silesiacum

ZESPÓŁ REHABILITACYJNO-WYPOCZYNKOWY

Instytut Naukowo-Badawczy Księdza Sebastiana Kneippa -Sebastianeum Silesiacum w Kamieniu Śląskim jest nowoczesną placówka rehabilitacyjno-wypoczynkową. Oferuje szeroką gamę usług z zakresu rehabilitacji, odnowy biologicznej, psychiczno-duchowej, medycznej. Dysponuje bazą noclegową z pełnym węzłem sanitarnym.

Sanktuarium św. Jacka

KOMPLEKS PAŁACOWO-PARKOWY Z SANKTUARIUM

Zabytkowy budynek, w którym mieści się Sanktuarium św. Jacka. Otwarte jest dla pielgrzymów indywidualnych i grup zorganizowanych. To wyjątkowe miejsce dla wewnętrznego wyciszenia. Pałac to również ciekawe miejsce noclegowe otoczone pięknym parkiem.

Silesia Ring

PROFESJONALNY TOR WYŚCIGOWY

To jeden z najnowocześniejszych torów wyścigowych w Polsce. Działa głównie w obszarze motorsportu: samochody, motocykle. Składa się z 15 zakrętów: 9 prawych i 6 lewych o łącznej długości 3636 metrów. W ofercie jazdy po torze, wynajem samochodów, a także szkolenia i treningi.

Lotnisko

LĄDOWISKO DLA SAMOLOTÓW

Częsty widok samolotów na niebie spowodowany jest bliskim usytuowaniem pasa startowego na terenie toru wyścigowego Silesia Ring. Ośrodek prowadzi profesjonalne szkolenia, a także lot zapoznawczy z instruktorem na miejscu pasażera. Cena usługi waha się w granicach 15-20 złotych za minutę w zależności od modelu samolotu.

Strzelnica

STRZELNICA POWSZECHNA WITOLD APOLINARSKI

Na strzelnicy pod okiem profesjonalistów nauczysz się obsługi broni palnej. Nie potrzebujesz pozwoleń, aby skorzystać z oferty dla osób indywidualnych, firm, czy grup zorganizowanych.

Okolica