Karolinka Golf Park - dołek 1

Jak rozegrać

Dołek nr 1

Rada od Pro Petera Bronsona jak rozegrać dołek nr 1
Dołek 1 – Graj ostrożnie podczas otwarcia na tym dołku. Nie próbuj być bohaterem, zostaw wooda w torbie. Po prostu poślij piłkę na fairway, trzymaj się prawej strony, a zostanie Ci tylko uderzenie wedgem na green. Par to bardzo dobry wynik tutaj!
Karolinka Golf Park - dołek 2

Jak rozegrać

Dołek nr 2

Rada od Pro Petera Bronsona jak rozegrać dołek nr 2
Dołek 2 – Uważaj na wiatr na tym dołku. O wiele lepiej jest zagrać nieco za green niż za krótko gdzie czycha na nas wodny hazard. Weź odpowiednie żelazo aby wykonać swobodny swing i wprowadzić mało rotacji na piłce. Środek greenu jest zawsze dobrym celem.
Karolinka Golf Park - dołek 3

Jak rozegrać

Dołek nr 3

Rada od Pro Petera Bronsona jak rozegrać dołek nr 3
Dołek 3 – To jedna z nielicznych okazji na Karolinka Golf Park, gdzie warto rozpocząć dołek driverem. Green jest osiągalny za drugim uderzeniem, jeśli uda ci się przejść przez sosny po prawej fairway! Jeśli nie chcesz ryzykować, to zagraj hybrydą lub fairwaywood z tee i zagraj to par-5, aby po 3 uderzeniach być na green. Par to także bardzo dobry wynik!
Karolinka Golf Park - dołek 4

Jak rozegrać

Dołek nr 4

Rada od Pro Petera Bronsona jak rozegrać dołek nr 4
Dołek 4 – Im dalej zagrasz tutaj pierwszym uderzeniem na fairway, tym bardziej wąski staje się dołek. Uderz z tee za pomocą hybrydy lub długiego żelaza, zagraj na szeroki fairway, a następnie zostanie tylko średnie żelazo na green.
Karolinka Golf Park - dołek 5

Jak rozegrać

Dołek nr 5

Rada od Pro Petera Bronsona jak rozegrać dołek nr 5
Dołek 5 – Ten dołek jest poza zasięgiem większości ludzi, którzy próbują trafić na green drugim strzałem, więc nie ma sensu uderzać driverem. Zagraj fairwaywood lub hybrydą z tee i spróbuj dotrzeć do greenu trzecim strzałem. Uważaj, aby uzyskać odpowiednią odległość podczas atakowania greenu, na tym dołku jest on dość długi.
Karolinka Golf Park - dołek 6

Jak rozegrać

Dołek nr 6

Rada od Pro Petera Bronsona jak rozegrać dołek nr 6
Dołek 6 – To najszerszy fairway na polu, i to także długi dołek, więc uderzenie driverem z tee może być dobrym pomysłem. Dla wielu z was ten dołek może sprawiać wrażenie par 5, zwłaszcza pod wiatr, więc bądź cierpliwy i nie wykonaj swingu zbyt mocno! Czasem nawet bogey to dobry wynik.
Karolinka Golf Park - dołek 7

Jak rozegrać

Dołek nr 7

Rada od Pro Petera Bronsona jak rozegrać dołek nr 7
Dołek 7 – Kolejny dołek dla fairwaywood lub hybrydy z tee. Zagraj piłkę na fairway, nawet jeśli oznacza to, że będziesz uderzać dłuższym kijem na green drugim uderzeniem. Uważaj, aby nie zagrać za daleko! Aut pola tylko na to czeka.
Karolinka Golf Park - dołek 8

Jak rozegrać

Dołek nr 8

Rada od Pro Petera Bronsona jak rozegrać dołek nr 8
Dołek 8 – To mój ulubiony dołek na polu Karolinka Golf Park! Pamiętaj, aby wziąć wystarczająco długi kij i pewnie wykonaj uderzenie z tee! Prawdopodobnie nie poczujesz wiatru z tee. Pamiętaj, aby mieć na uwadze to, że wiatr może oddziaływać na piłkę powyżej linii drzew. Spójrz na ruch chmur, jeśli nie pamiętasz, jak wiatr zachowywał się na innych dołkach.
Karolinka Golf Park - dołek 9

Jak rozegrać

Dołek nr 9

ada od Pro Petera Bronsona jak rozegrać dołek nr 9
Dołek 9 – Super dołek kończący rundę! Upewnij się, że grasz ostrożnie z tee. To nie jest długi dołek, ale istotne jest osiągnięcie właściwego dystansu z tee. Najlepiej atakować środek greenu drugim uderzeniem, nie musisz być bohaterem szukając birdie. Bezpiecznie i sucho to najlepszy sposób, aby zagrać ten dołek!