Sztabka złota za hole in one na dołku nr 2

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że sponsor dołka nr 2, firma Stelmach, ufundowała nagrodę za trafienie hole in one na tym dołku, którą jest sztabka złota. Życzymy powodzenia w “przebijaniu wody” i czekamy na pierwszego zwycięzcę.

Firma Stelmach jest również fundatorem nagród w naszych turniejach klubowych OKG, a także głównej nagrody na turnieju Pro-Am, który już 4.07 odbędzie się na Karolince.

Kilka słów o firmie PZ Stelmach

Firma PZ Stelmach specjalizuje się w produkcji obrączek i pierścionków ze złota oraz srebra. Dzięki wieloletniej tradycji i najnowocześniejszej technologii są w stanie zrealizować najbardziej skomplikowane projekty. Salon firmowy Stelmach mieści się w na Rynku w Opolu, gdzie można uzyskać więcej informacji na temat obrączek oraz pierścionków zaręczynowych. Proces produkcji odbywa się w nowej siedzibie powstałej w Opolskiej Strefie Ekonomicznej w Opolu.

W pierwszej fazie produkcja była oparta wyłącznie na technologii mechaniczno – manualnej, co pozwoliło zdobyć bezcenne doświadczenie. W chwili obecnej poza obróbką ręczną wprowadzono do produkcji najnowsze na świecie obrabiarki z technologią CNC.

Bardzo dziękujemy za zaangażowanie i zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sponsora dostępną na ich stronie internetowej www.stelmach.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *