Ruszamy z cyklem turniejów “Zimowy Puchar Karolinki”

Terminy startów*:
5.12.2020,
19.12.2020,
2.01.2021,
16.01.2021,
30.01.2021,
13.02.2021,
27.02.2021,
13.03.2021.
*w zależności od warunków pogodowych

Godziny startów: 10:00 w grupach 3 osobowych.

Finał Zimowego Pucharu Karolinki

Finał rozgrywek Pucharu odbędzie się w dniu 13 marca 2021, do finału zakwalifikuje się 27 najlepszych zawodników. Wszystkie rozgrywki uzależnione są od warunków na polu golfowym i warunków atmosferycznych. Wiadomości na temat dostępności pola w terminie rundy będą zamieszczane na naszej stronie www i FB.

Puchar przeznaczony jest dla wszystkich golfistów, posiadających aktualny HCP. Puchar rozgrywany jest w formacie stroke play netto z pełnego handicapu. Osoby bez aktualnego HCP i posiadające ZK grają z HCP = 0. Rundy nie są zaliczane do klasyfikacji handicapowej PZG.

Zapisy

Zgłoszenia do każdej rundy Pucharu recepcja przyjmuje do 60 minut przed startem każdej rundy. Zapisy również drogą online poprzez stronę PZG, minimalna liczba zawodników w danej rundzie to 3 osoby, maksymalna liczba zawodników w danej rundzie to 27 osób.

Mężczyźni: Tee białe. Kobiety i Juniorzy do 12 lat: Tee czerwone. Gramy na dołkach letnich lub zimowych (w zależności od pogody).
Grupy handicapowe: 0-24 i 24,1-54.
Każda runda Pucharu będzie rozgrywana na dziewięciu dołkach, z wyjątkiem finału który rozegrany będzie na 18 dołkach.
Rozstrzyganie remisów: ostatnie 6 dołków netto, ostatnie 3 dołki netto, ostatnim dołek netto lub wyższy HCP. Puchar będzie rozgrywany zgodnie z Regułami Gry w Golfa oraz Regułami Lokalnymi pola Karolinka Golf Park. Lista startowa zostanie ogłoszona przed rozpoczęciem rundy w Recepcji pola.

Klasyfikacje i punktacja

Zawodnicy otrzymują punkty za każdą rozegraną rundę do klasyfikacji generalnej. Punkty przyznawane będą za 10 pierwszych miejsc w klasyfikacji Strokeplay Netto. 1 miejsce 10 pkt itd. do 10 miejsca (1 pkt.).
Wyniki będą aktualizowane i podawane na stronie www.karolinkagolfpark.pl.
Do klasyfikacji generalnej Pucharu liczonych będzie 5 najlepszych rund wraz z Finałem. Do klasyfikacji generalnej kwalifikuje się uczestnik z minimalną liczbą 5 rozegranych rund. W finale punkty przyznawane będą w potrójnej ilości. Za pierwsze miejsce 30pkt. itd. W przypadku remisu w poszczególnych grupach HCP klasyfikacji generalnej decydować będzie większa ilość rozegranych rund, gdyby nadal wynik był nierozstrzygnięty odbędzie się dogrywka do „nagłej śmierci” na dołku nr 9. Aby zakwalifikować się do Finału należy zagrać przynajmniej 3 rundy Pucharu. Nagrody główne otrzymają wyłącznie uczestnicy, którzy wzięli udział w Finale Pucharu.

Koszt

Koszt uczestnictwa w rundzie wynosi 30 zł dla osób z prawem do gry na polu KGP, goście pola opłacają również Green Fee w wysokości 60 zł. Opłata za Finał (18 dołków) będzie wynosić 60 zł dla klubowiczów, goście opłacają również 100 zł za Green Fee. Po każdej rundzie zapraszamy na grilla i grzane piwo.

Zapraszamy do zapisów! Do zobaczenia 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *