Szanowni Państwo,

Opolski Klub Golfowy wchodzi w kolejny bardzo ważny etap rozwoju. Zbudowaliśmy dotychczas solidne podstawy, które planujemy nadal rozwijać. Możemy pochwalić się jednym z najpiękniejszych obiektów, które doceniają wytrwani gracze, stanowiąc jedno z ciekawszych miejsc na mapie Opolszczyzny. Od dziś wkraczamy w kolejnym etap działań, które mają za zadanie sprofesjonalizować nasz klub niemal na każdej płaszczyźnie. Z początkiem maja wdrażamy procedury i strategie, które dotyczą takich obszarów jak: zarządzanie, organizacja, marketing, biznes, sport oraz rekreacja. Postawiliśmy sobie bardzo wysokie cele, stworzenia jednego z najlepszych pól golfowych w Polsce zarówno od strony infrastruktury jak i szeroko rozumianej organizacji. Budujemy silną pozycję i markę Opolszczyzny, która zapewni nam doskonale prosperujące pole, wysokiej klasy turnieje, sekcję szkoleniową, rozrywkę na najwyższym poziomie i co bardzo istotne platformę dla biznesu stanowiącą doskonałe narzędzie do budowania relacji biznesowych, gwarantujących wzajemną satysfakcję i rozwój. Konstruujemy nową ofertę, nowe projekty, budujemy Clubhouse, tworzymy przyjazne środowisko, zawieramy nowe relacje biznesowe, otwieramy się na nowe możliwości rozwoju, wsłuchujemy się w głosy naszych klubowiczów, przyjaciół i sympatyków. Żywimy nadzieję, że będą Państwo czynnymi uczestnikami realizowanych zmian, dokładając swoją cegiełkę do przedsięwzięcia, które na trwałe zapisze się w historii nie tylko golfa, ale regionu i kolejnych pokoleń. Czujemy odpowiedzialność społeczną, którą uwzględniamy w naszej strategii.

Środkiem do realizacji powyższych, śmiałych celów jest zbudowanie zespołu, który odpowiedzialny będzie za ich wdrożenie. Wprowadziliśmy szereg zmian personalnych, które pozwolą rozwijać silny klub. Od maja Prezesem OKG jest Pan Adam Leszkiewicz  zawodowo związany z Grupą JD z Opola. Wiele lat związany administracją publiczną, m.in. w Krakowie i Warszawie. W latach 2012 -16 prezes Zarządu Grupa Azoty ZAK s.a. W przeszłości członek rad nadzorczych m.in. Banku Gospodarstwa Krajowego czy ZAKSA s.a., przewodniczący rady Polskiej Izby Przemysłu Chemicznego, członek Wojewódzkiej Komisji Dialogu Społecznego w Opolu, wiceprezydent Pracodawców RP czy Izby Przemysłowo-Handlowej w Krakowie, Laureat Kryształowego Lauru Opolskiej Izby Gospodarczej. Wielokrotnie wyróżniany przez Krajową Izbę Gospodarczą. Członek Komitetu Polskiej Nagrody Jakości.

Za sekcję sportową odpowiedzialny jest Pan Dariusz Bizan, który nadal będzie wspierał nas swoja wiedzą i doświadczeniem, z pełnym wsparciem trenera Pana Filipa Naglaka – jednego z czołowych trenerów Polski w golfie, którego już wkrótce będą Państwo mieli możliwość poznać.

Obszar marketingu i wdrażania procedur profesjonalizujących Klub będzie rozwijany ze wsparciem Pani Agnieszki Mazur – posiadającej doświadczenie w strategicznym rozwoju marketingu w klubie piłki ręcznej w Opolu, współtwórczyni Mini Handball Ligi oraz Klubu Piłki Ręcznej dla dzieci w Opolu oraz Pani Katarzyny Matuszek – eksperta w dziedzinie nowoczesnych narzędzi marketingowych, fotografa, która obejmie również stanowisko Managera Karolinka Golf Park.

Szanowni Państwo wyrażamy nadzieję, że już wkrótce będą mogli Państwo docenić nasze starania. Tymczasem pozostajemy w stałym kontakcie.
Do zobaczenia na Karolinka Golf Park

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *