Drugi turniej z serii Open Karolinka Golf odbył się 15 maja. W turnieju wzięli udział przede wszystkim członkowie Opolskiego Klubu Golfowego. Sponsorem turnieju była znana w regionie firma Stelmach, producent obrączek.

W klasyfikacji stroke play brutto bezkonkurencyjne pierwsze miejsce zajął Marcin Łukasiuk z wynikiem 81 uderzeń  Dziesięć uderzeń więcej zanotował Dariusz Bizan, a 92 uderzenia to rezultat znajdującego się na trzecim miejscu Janusza Patrasia.

W klasyfikacji netto do hcp 22 triumfatorem została Maja Duda z rezultatem 36 punktów. Drugie miejsce należy do Krzysztofa Łukasiuka, a trzeci został Sebastian Szot.

Wśród graczy  z hcp 23-36 najlepszy okazał się Maciej Skucik  z wynikiem 42 punktów, przed Sylwestrem Sienkiewiczem (41 pkt) i Łukaszem Wijasem (37 pkt) .

Ryszard Michalewski został triumfatorem w kategorii graczy z hcp powyżej 36. Uzyskał on rewelacyjne 41 punktów. Drugie miejsce zajął Paweł Ślusarczyk, a trzecie Grzegorz Czudaj.

W trakcie turnieju zawodnicy walczyli także na dołkach konkursowych. W Nearest to the Pin z wynikiem 116 cm zwyciężył Maciej Skucik, a w Longest Drive Marcin Łukasiuk

Kolejny turniej z serii Open Karolinka Golf odbędzie się 29 maja, a jego sponsorem będzie Toyota, Serdecznie zapraszamy – zapisy dostępne są tutaj: https://eagle2.pzgolf.pl/tournament/v31/#/5861/info