Rezerwacje

+48 532 455 244
restauracja@karolinkagolfpark.pl

Godziny otwarcia

Piątek - Sobota 13:00 - 19:00
Niedziela 12:00 - 19:00

Lokalizacja

Lotnicza 4
47-325 Kamień Śląski

Restauracja

Karolinka Golf Park

Nowo powstała restauracja na polu golfowym Karolinka to unikalna restauracja na kulinarnej mapie Polski mieszcząca się w Kamieniu Śląskim niedaleko Opola. Miejsce łączące wyjątkową lokalizację, z europejską, sezonową kuchnią dla wymagających.

W restauracji stworzyliśmy miejsce sprzyjające spotkaniom prywatnym i biznesowym.
Jest to przestronna restauracja mogąca pomieścić nawet duże rodziny czy grupy, a jednocześnie przytulna i piękna, by goście czuli się komfortowo. Doskonała kuchnia sprawia, że chętnie się tu wraca.
Sąsiadując bezpośrednio z polem golfowym tworzy doskonałą alternatywę dla miłośników sportu, to również miejsce ze smakiem, urządzone minimalistycznie, według najnowszych trendów, z nastawianiem na wygodę i dobre samopoczucie gości.

Naszym priorytetem jest najwyższa jakość obsługi oraz znakomita kuchnia, oparta wyłącznie na świeżych składnikach, pochodzących od lokalnych dostawców. Zapraszamy serdecznie na lunch, obiad lub kolację. Na naszych gości czeka wyśmienita kuchnia, wyselekcjonowane trunki, przyjazna atmosfera  i profesjonalna obsługa. Zielone otoczenie lokalu gastronomicznego jest fantastyczną okazja do gry w golfa z najlepszymi trenerami.

Dla gości posiadamy duży parking mogący pomieścić kilkadziesiąt samochodów. Naszą kartę tworzą autorskie dania, inspirowane tradycjami kuchni polskiej i europejskiej.

Mateusz Kwiecień

Szef Kuchni
„Chciałbym, by nasza restauracja na Karolinka Golf Park stanowiła uzupełnienie oferty pola golfowego i zupełnie nową atrakcję dla miłośników dobrej kuchni z Opolszczyzny, wzmacniała pozytywną atmosferę klubową oraz stanowiła nową inspirację do odwiedzin tego miejsca nie tylko dla golfistów. Każdy powinien tu znaleźć swoje miejsce i ofertę dla siebie.”

Mateusz Kwiecień – nowy szef kuchni, doświadczenie zdobywał w krakowskich restauracjach oraz na licznych kursach i szkoleniach. Kierował restauracjami z kuchnią polską i włoską. W Karolinka Golf Park chce wzmocnić przywiązanie do polskich smaków, ale wzbogacając je najlepszymi pomysłami zaczerpniętymi z kuchni europejskiej, przede wszystkim z południa Europy.

Zarezerwuj stolik

Rezerwacja telefoniczna

+48 532 455 244

Masz pytanie?

Napisz do nas
    Restauracja