Szanowny Państwo,
W imieniu Zarządu MEB Group oraz Business Centre Club z wielką przyjemnością mamy zaszczyt zaprosić Państwa na organizowane w Kamieniu Śląskim, dnia 27.10.2023r. II Forum Praktyków Biznesu poświęconego tematyce dążenia do samowystarczalności energetycznej poprzez OZE, przemysłowe magazyny energii i technologie wodorowe, jako sposobu na zwiększenie zysków.
Wydarzenie skierowane jest głównie do Przedsiębiorców.
MEB Group jest prężnie rozwijającą się firmą z wieloletnim międzynarodowym doświadczeniem w zakresie odnawialnych źródeł energii, magazynowania energii i technologii wodorowej.
Pragmatyczne rozwiązania ekonomiczne i technologiczne, które podczas prelekcji, wskażą uczestnikom wydarzenia zaproszeni Prelegenci, mogą stać się kluczowym czynnikiem dynamicznego rozwoju firmy oraz wpłynąć na zwiększenie efektywności działań, poprawę rentowności, a w rezultacie zwiększyć zyski z działalności.
Poniżej w linku ( oraz w załączeniu ) przesyłamy Państwu Zaproszenie wraz z Agendą forum.
https://forumpraktykowbiznesu.pl/zaproszenie/mobile/index.html
Ze względów organizacyjnych uprzejmie proszę o potwierdzenie swojego zainteresowania udziałem w tym niecodziennym i bogatym merytorycznie wydarzeniu, poprzez rejestrację online do 20.10.2023 lub telefonicznepod nr tel 696 935 296:
Do zobaczenia na forum!